Namų buhalteris

Namų buhalteris – programa skirta šeimos (arba asmeninio) biudžeto apskaitai. Rašiau ją sau, todėl labiausiai atitinka mano poreikius. Iš pradžių tai buvo visai maža programa, vėliau galimybės buvo gerokai padidintos. Iš pradinio varianto liko interfeisas, kuris tikrai ne pats geriausias. Daug kas tai pastebėjo. Bet pakeisti jį sunkoka, programą reiktų visai perrašyti. Nauja versija yra pradėta. Tai jau nebus šios programos tobulinimas. Tai bus nauja programa, iš pirmosios išliks tik pavadinimas. Bet didelio suinteresuotumo ją rašyti aš neturiu, todėl neaišku kada ji bus baigta. Kol kas yra tik šis variantas. Kiek žinau, nemažai žmonių ja naudojasi.

Yra du variantai. Su BDE (Borland Database Engine) ir be BDE. Be BDE jums tiktų tuo atveju, jei jau naudojat kokią nors programą, kuri veikia su BDE. Dažniausiai tai buhalterinės programos. Tokiu atveju nereikia dar kartą instaliuoti BDE.

Programa su BDE(4,5Mb) ir be BDE(0,84Mb).

Naujausios versijos exe failas(0,8Mb). Šį failą reikėtų perrašyti vietoje senojo. Naudoti tik nuo 2015-01-01, kai Lietuvoje jau bus euras. Esamos bazės konvertavimą į eurus rasit paspaudę „Apie“. Nekonvertuokit daugiau nei vieną kartą! Rekomenduoju prieš tai išsaugoti kur nors duomenų bazę (dbtable.db failas).

Jei visgi dėl kokių nors priežasčių reikėtų konvertuoti dar kartą, atsidarykit NB200.ini failą ir pataisykit vieną įrašą „Litai-Eurai=1“. Tada mygtukas „Litai į eurus“ vėl bus aktyvus.

Gana dažnas klausimas: ką daryti, jei pamiršau slaptažodį? Nenumačiau aš tokio dalyko, todėl yra tokia programa, kuri pagelbės.

153 komentarai apie Namų buhalteris

  1. Zeee sakė:

    Sveiki, po eilinio Windows atnaujinimo programoje matau tik paskutinio mėnesio įrašus. Negaliu išsirūšiuoti pagal mėnesius, o įvedant naują įrašą, neliko sąrašo išlaidų kategorijų, kurį anksčiau buvau suvedęs. Panašu, kad programa neranda kelio iki duomenų failo :-( Ką reikėtų padaryti, gal žinote?

  2. ReM sakė:

    Duomenų failas šiaip jau būna ten pat, kur ir pati programa. Suradus juos kur buvo ir įrašius vietoje dabar sukurtų naujų (greičiausiai), viskas vėl būtų matoma. Deja aš negaliu žinoti kur tie failai buvo anksčiau… Be to, Windows 10 šiek tiek kitaip elgiasi.

  3. Vilmantas sakė:

    Sveiki gerbiamas Remigijau. Būtų smagu, namų buhalterį pamatyti ir išmaniuosiuose telefonuose , pvz iphone. Vilmantas :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *