Skraidantis sparnas Durafly TOMAHAWK

Šį sparną nusipirkau ne todėl, kad būtent tokio ir norėjau… Ieškojau kokio nors tiesiog maloniam paskraidymui. Tačiau tuo pačiu norėjau, kad galima būtų gauti greičiau, nelaukiant iki vasaros pabaigos. Kinija tam netiko, per daug ilgai laukt. Ieškojau Europos sandėlyje. Deja, čia pasirinkimas daug mažesnis. Neradęs ko ieškojau, nutariau pamėginti tokį mažą ir greitą.

Supakuota gražiai ir patikimai. Beveik viskas iš karto surinkta, tereikia akumuliatoriaus ir imtuvo. Akumuliatorius čia naudojamas 4S 1000 mAh.

Dar yra lipdukų komplektas. Galima pasirinkti norimą spalvą.

Kokybė labai gera, sparnas tvirtas. Priekis plastmasinis. Tai gerai dėl tvirtumo, bet blogai dėl svorio.

Yra dar vienas dangtelis.

Šiaip sparnas skirtas FPV, todėl priekyje yra vieta kamerai. Taip pat galima uždėti kamerą ant dangtelio. Tačiau uždėjus kamerą, su svorio centru būtų didelės problemos. Nebent dėti kokį didesnį variklį…

Sparno svoris 330 g. Tai gana daug tokio dydžio sparnui (66 cm). Todėl iš karto yra akivaizdi problema – sunku paleist. Gavosi panašiai kaip su čia aprašytu sparnu. Gerai, kad jis tvirtas, ir kritimai dažniausiai baigiasi be pasekmių.

Paleisti pavyko ne iš pirmo bandymo. Pačiam išmetant neina spėt pagaut ir suvaldyt. Tačiau jei jau pavyksta, skrenda puikiai. Greitis nemažas, tik dėl dydžio tenka skraidyti netoli. Toliau tiesiog nesimato.

Nesigavo malonaus paskraidymo. Pakabinau ant sienos kol dar nespėjau sulaužyt. :) Gal sugalvosiu kokį patikimesnį paleidimo būdą kitą vasarą.

Čia jis šalia 120 cm sparno.

Žodžiu atsibodo man tie sunkūs sparnai. Reikia ko nors lengvesnio. Kad būtų apie 1 m dydžio o svoris apie 400 g. Va tada būtų kitas reikalas. Kaip buvo rašyta čia. Reikėtų vėl pasidaryt ką nors panašaus. Bet apie tai kitą kartą…

Įrašas paskelbtas temoje RC modeliai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *