Programos “Namų buhalteris 2000” atnaujinimas

Po labai ilgos pertraukos yra šioks toks atnaujinimas. Kadangi pats vis dar naudojuosi šia programa, susikaupė kelių metų duomenys. Jau senokai nervina vienas dalykas – mėnesių pasirinkimo meniu pasidarė labai ilgas, netelpa per visą monitorių. Prisiruošiau pagaliau patvarkyt šią problemą. Dabar pirmiausiai bus galima rinktis metus, o paskui – mėnesį. Yra dar keletas kosmetinių pakeitimų.

Naujos versijos, kuri buvo pradėta rašyti, ir turėtų labai stipriai skirtis nuo dabartinės, bent jau artimiausiu metu tikrai nebus. Nėra tam nei laiko, nei noro. O ateityje – visko gali būti…

This entry was posted in Programavimas. Bookmark the permalink.

8 Responses to Programos “Namų buhalteris 2000” atnaujinimas

 1. savas says:

  Vėl po ilgos pertraukos pabandžiau naudoti šią programą. Jis iš tiesų nesudėtinga, paprasta ir lengva naudoti. Turi pakankamai daug gerų funkcijų.
  Tik pastebėjau ir keletą trukumų bei klaidų. Programą diegiau Windows 7 Pro versijoje.
  Pirmas nesklandumas – jei išlaidose ar pajamose būnu pasirinkęs kokį nors filtrą ir pereinu į skolas, filtras išlieka, koks prieš tai buvo parinktas, bet laukas yra neredaguojamas. Dėl to nerodo skolų. Tenka grįžti į pajamas ar išlaidas, nutrinti filtro lauke tekstą ir tada perėjus į skolas, matosi įrašai.
  Dar pasigendu paprasto dalyko. Būtų gerai, kad pajamas ir išlaidas galima būtų grupuoti į bankines ir grynuosius. Tada bent jau lengviau būtų žinoti kiek turiu grynų, o kiek bankuose :)
  Na, tai tokie mano greiti pastebėjimai. Bet kokiu atveju, programa šauni :)

 2. ReM says:

  Dėl filtro – tikrai yra tokia klaida. Pataisiau. Galima paimti paskutinę versiją.

 3. arnas says:

  isejau is programos, po to vel iejau ir viskas buvo issitryne,kaip issaugoti informacija?
  dekui uz atsakyma

 4. ReM says:

  Kokia Windows versija? Niekada nieko panašaus neteko matyt, jokio specialaus duomenų išsaugojimo nereikia, viskas vyksta automatiškai.

 5. Regis says:

  Sveiki,
  ar galima sia programa naudoti Apple Mac’OS Leopard?

 6. ReM says:

  Negalima.

 7. Vilmas says:

  Nu pagaliau, o tai gakvojau kad metiai projekta

 8. jurgita says:

  naudojuosi sia programa jau keli metai, esu labai patenkinta. Pries pora dienu isigijau nauja PC, ir iskarto siuciausi vel sia NBprograma, bet kazko man neleidiz atidaryti, raso, kad neturiu kazkokios licenzijos, ar leidimo..Kaip suprasti??? Pas mane Windows7. Aciu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *