Dar kartą apie USB laidą simuliatoriams

Aš jau rašiau apie tokį laidą čia. Šiaip jis puikiai veikia, tačiau kai pabandžiau RealFlight G4 simuliatorių paaiškėjo, kad jis su šiuo laidu neveikia. Ilgokai vargau bandydamas suprasti kodėl, tačiau taip nieko ir nepavyko padaryt. Nors programa, kuri apgauna simuliatorių, kad yra originalus laidas jį lyg ir mato, tačiau po kalibravimo parodo, kad rado 4 kanalus, bet visų jų numeriai 0. Paleidęs simuliatorių, gaunu pranešimą, kad nerastas joks valdymo įrenginys.

Išvis šitoje vietoje simuliatorius elgiasi keistai. Taip atrodo, kad jis visai nekreipia dėmesio į tai, ką mato EMUX, o žiūri kokie džoistikai yra sistemoje. Pabandžiau patikrinti šią versiją instaliuodamas virtualų džoistiką ppjoy. Paaiškėjo, kad tada simuliatorius pasileidžia. Aišku niekuo nesivaldo, nes USB džoistiko vis tiek nemato.

Kurį laiką man taip ir nepavyko paleist šio simuliatoriaus. Bet neseniai, skaitinėdamas rusų forumą atradau, kad yra žmogus, kuris parašė dar vieną programą (firmware) būtent šitam USB laidui. Nutariau pabandyt, gal su šia programa kas nors bus kitaip. Perrašius paaiškėjo, kad sistemoje laidas matomas jau kitu pavadinimu. Buvo VJoy o dabar RC USB Controller. Gal to ir užteko, kad RealFlight G4 irgi pradėjo jį matyt. Viskas puikiausiai veikia.

Naują programą galima rasti čia. Galima ir su autoriumi pakalbėt. Pabaigai dar noriu pastebėt, kad jokių kitokių veikimo skirtumų su šia programa nepastebėjau. Aerofly Deluxe kaip veikė, taip ir veikia.

This entry was posted in Elektronika, RC modeliai. Bookmark the permalink.

5 Responses to Dar kartą apie USB laidą simuliatoriams

 1. Rimelis says:

  Issibandziau ir as pagaliau sita laida ir sita versija. Iki siol naudojaus LPT + PPJoy, veliau is propeleris.lt nusipirkau USB laida. Taciau kinietiskas laidas is propelerio nepatiko – vairai drebejo labiau nei su PPJoy plius jis mate tik keturis kanalus, taip kad flaps’ai ir gear retract neveike. Todel gryzau vel prie minties prisest prie sito USB laido. Jau buvau megines ji pasidaryt pries 2 metus, taciau nesekmingai – kompas vis neatpazindavo laido kaip USB irenginio. Tada numeciau sita projektuka ir naudojaus auksciau aprasytais laidais. Dabar vel prisireike kazka nuveikt su AVR kontroleriukais todel juos labiau pastudijavau ir pakankinau. Ir atradau tai, kad jei nenuimi SUT0 flago (t.y. neuzdedi PonyProg varnos, nes ten viskas atvirksciai), tai kontroleris nepasileidzia pilnu greiciu pagal kvarca! Cia ir buvo visa pagrindine beda! Po sito triko laidas atgijo.
  Reziumuojant galiu pasakyt, kad sitas laidas tikrai geresnis nei kinietiskas. Vairai beveik nedreba, veikia visi kanalai. Plius jis normaliai dirba po Vista ir AFPD. Tiesa, kinietiskas irgi atsiranda vistoje, taciau AFPD jo normaliai nemato. O su situo viskas tvarkoje.
  Su RealFlight po Vista dar nepabandziau, kai pameginsiu, parasysiu.

 2. ReM says:

  Pas mane nėra nei mažiausio vairų drebėjimo. Reiškia galima manyt, kad tai kažkaip priklauso ir nuo siųstuvo…

 3. kestas says:

  Prasau rem atsiusk softa i micuaici@gmail.com ir kaip suprantu ten ,hex failas taip? Ir parask kaip irasyti softa i usb laida

 4. Žilvinas says:

  Sveiki gal kas galit padėti parašykit tikslią nuorodą iš kur siųstis programą kurią reikia įdėti į mikroschemą. Nes aš rusiškai visiškai nesuprantu o duotojoje nuorodoje net su google vertėju nieko nepavyko rasti. jei galit parašykit nuorodą arba atsiųskit failiuką tiesiai į paštą jerzas@gmail.com iš anksto labai ačiū.

 5. Deividas says:

  Sveikas, prašau atsiusk ši hex faila i siauliukai@gmail.com pašta, šiandien jau noriu pasijungti simuliatoriu. Ten tuose rusiškuose tinklapiuose nieko nekertu o ir parsisiusti iš ten man neleidžia jo. Pagelbėk, išanksto dėkui :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *